Ruszyła Loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020*

  • 05.10.2020, 13:01
  • Paulina Zeliszewska
Ruszyła Loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020*
Użytkownicy gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy spisali się samodzielnie poprzez aplikację, mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są laptopy, tablety oraz dyski przenośne – w sumie ponad 500 cennych nagród rzeczowych.

Osoby, które spiszą się przez Internet i zadeklarują chęć wzięcia udziału w Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020, otrzymają na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do wzięcia w niej udziału w loterii. Kod ten należy zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października do 22 listopada.

W ramach loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania nagród w terminach: 20 października3 listopada23 listopada. Podczas dwóch pierwszych losowań, losowane będą tablety (88 szt.) i przenośne dyski twarde (400 szt.). Trzecie losowanie, w którym wszystkie unikalne kody będą miały szanse na wygraną, obejmie nagrody główne, czyli 20 laptopów. Każde losowanie będzie relacjonowane za pośrednictwem mediów społecznościowych Głównego Urzędu Statystycznego.

Więcej informacji o Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020 znajduje się na stronie internetowej: loteria.spisrolny.gov.pl

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe