TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ*

  • 23.09.2020, 18:07
  • Paulina Zeliszewska
TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ*
Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-latka z gminy Rejowiec Fabryczny, którego zaginięcie w ubiegłym tygodniu zgłosiła rodzina. Ciało nastolatka znalezione zostało na podmokłym terenie w gminie Rejowiec. Wykonane na miejscu czynności z udziałem prokuratora i lekarza biegłego wykluczyły wstępnie udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Policjanci od ubiegłego tygodnia poszukiwali 16-letniego mieszkańca gminy Rejowiec Fabryczny, który zaginął 15 września 2020 roku. Przez kolejne dni, wspierani przez inne służby oraz osoby przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, sprawdzali teren przyległy do miejsca, gdzie ostatni raz widziany był nastolatek. Wczorajsze działania prowadzone były między innymi w miejscowości Siedliszczki w gminie Rejowiec. To tam jeden z patroli, w podmokłym terenie, znalazł zwłoki odpowiadające podanemu opisowi. Kolejne czynności potwierdziły, że jest to zaginiony 16-latek. Na miejscu obecny był prokurator i lekarz biegły z zakresu medycyny sądowej. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 

*Źródło: Policja Lubelska

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe