Sezon Lublin 2020. Zwiedzanie alternatywne*

  • 22.09.2020, 10:09
  • Paulina Zeliszewska
Sezon Lublin 2020. Zwiedzanie alternatywne*
Jeśli szukacie niebagatelnych sposobów na zwiedzanie Lublina, bądźcie pewni, że znajdziecie je w ramach Sezonu Lublin 2020 wirtualnie! Warsztaty, gra miejska lub bus turystyczny. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Gra miejska to połączenie quizu i spaceru tematycznego. Trasa wiedzie według podanych wskazówek. To doskonała zabawa i ciekawy sposób na poznawanie historii Lublina i tradycji regionu. Do wyboru trasy tematyczne, związane z rocznicami, wydarzeniami, legendami czy samą historią. Jeśli chcecie zobaczyć próbkę, koniecznie obejrzyjcie film Gra miejska: „Strajk, początek czy koniec?” Lubelskiej Ligi Gier Miejskich.

Dla pasjonatów fotografii, którzy chcieliby podszlifować swój warsztat polecamy... warsztaty! Spacer obejmujący najważniejsze zabytki miasta połączony z profesjonalnymi wskazówkami, jak uchwycić najlepsze kadry to propozycja, która zapewni rozrywkę i zaspokoi ciekawość. A jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie film "Selfie z Lublinem" Szczupak LubLin.

Lublin bez trudu zwiedzać można na piechotę. Można też skorzystać z busika turystycznego. To forma chętnie wybierana przez rodziny czy seniorów. Trasa zwiedzania obejmuje najważniejsze zabytki miasta. Samo zwiedzanie dostępne jest w 8 językach, a wypowiedź lektora jest na bieżąco uzupełniana przez przewodnika. Sami sprawdźcie, jak to jest, oglądając film "Szlak zabytków Lublina" ATLAS Travel.

Materiały Sezonu Lublin 2020 dostępne są na stronie www.sezon.lublin.eu. Zaprezentowane nagrania są jedynie zapowiedzią tych atrakcji. Jeśli chcecie poznać Lublin lepiej, już teraz planujcie wizytę!

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe