XX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym. cz. 2

  • 18.09.2020, 15:00
  • redakcja
karate_na_strone_2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dniach 12-13 września 2020 roku w Lublinie odbył się XX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowało blisko 500 młodych karateków. Zawodniczki i zawodnicy startowali w takich konkurencjach jak kata indywidualne, kata drużynowe, en-bu, zaś młodzicy w kumite indywidualnym.

"Jestem zaskoczony, że po tak długim okresie przerwy w regularnych treningach i w związku z tym, że mamy początek roku szkolnego i jeszcze nie wszędzie ruszyły zajęcia karate tradycyjnego, uzbierała się tak duża grupa startujących - powiedział Józef Rączka, sędzia główny Cieszę się, że zawody zostały podzielone na dwa dni i na dwie oddzielne grupy, co przełożyło się na bardzo przyjazną, spokojną atmosferę. Nikt się nie spieszył, nie było tłoku. Poza tym mile mnie zaskoczył poziom rywalizacji, szczególnie wysoki u dzieci biorących udział w programie Polskiego Związku Karate Tradycyjnego "Sportowy Talent". Słowa pochwały należą się się także sędziom, ich profesjonalizm i wysokiej jakości praca spowodowały, że nie było żadnego, nawet najmniejszego protestu". 

 

Organizatorami XX Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci byli Polski Związek Karate Tradycyjnego, Lubelski Związek Karate Tradycyjnego praz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego.

 

Wsparcia finansowego udzieliło Miasto Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. 

 

Z ramienia miasta Lublina dekoracji zawodniczek oraz zawodników dokonała wiceprezydent Beata Stepaniuk-Kuśmierzak. Ponadto z rąk Pani wiceprezydent Medal Prezydenta Miasta Lublina dra. Krzysztofa Żuka za osiągnięcia sportowe, pracę trenerską i szkoleniową oraz wieloletnią promocję miasta otrzymała Justyna Marciniak.  

redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe