Rozpoczęła się XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych*

  • 14.09.2020, 11:00
  • Paulina Zeliszewska
Rozpoczęła się XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych* UM Wojewódzwa Lubelskiego
Ponad 2500 zawodników i zawodniczek, 500 trenerów, ponad 350 sędziów i delegatów technicznych weźmie udział w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych. Uroczyste otwarcie odbyło się w niedzielę, 13 września w Kraśniku. Podczas uroczystości zapłonął znicz, który zapaliła Aleksandra Mirosław ambasador OOM - mistrzyni świata i Europy we wspinaczce sportowej.

Podczas wydarzenia Województwo lubelskie reprezentować będzie ok. 230 zawodniczek i zawodników.  W roku ubiegłym podczas OOM w sportach halowych w województwie świętokrzyskim nasza reprezentacja zdobyła 23 medale. Miasto Lublin również będzie gościło młodych sportowców: w dniach 28.09-04.10 br. będziemy gospodarzem zawodów w szermierce.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe