Future Game*

  • 10.09.2020, 09:30
  • Paulina Zeliszewska
Future Game*
Zmiany klimatyczne, to temat, który nie schodzi z nagłówków newsów, pojawia się w debacie publicznej, a nawet podczas naszych codziennych rozmów. Zastanawiamy się, jak wpływamy na klimat i co zrobić, by żyło się nam lepiej oraz byśmy uniknęli widma katastrof klimatycznych.

Jak można dbać o Lublin w kontekście zmian klimatycznych?

Zapraszamy Cię na warsztat z grą edukacyjną "Future Game" poświęconą zmianom klimatycznym. Gra będzie opierać się na dokumencie pt.: Plan adaptacji wobec zmian klimatu Miasta Lublina do 2030 roku.otwiera się w nowej karcie

Gra jest częścią procesu tworzenia strategii rozwoju miasta do 2030 roku. Za jej pomocą chcemy pokazać, że zmiany klimatyczne dotyczą nas wszystkich i wspólnie powinniśmy wziąć za nie odpowiedzialność i wykonać kroki do lepszego jutra. Jakie? Ty nam powiedz.
Przyjdź, przetestuj grę, podziel się opinią.
Zarejestruj się.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Przewidywana liczba osób uczestniczących – 15 osób. Na zgłoszenia czekamy do 21 września 2020 r. Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Zachęcamy do uczestnictwa także osoby, które chciałyby w przyszłości przeprowadzić grę na swoich warsztatach czy lekcjach. Wersja finalna będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Termin:

Zobaczymy się 26 września 2020 r. (sobota) od godz. 9.00 do 17.00. Warsztat odbędzie się w Śródmieściu Lublina (w sali w pełni dostępnej dla osób z niepełnosprawnością ruchową). O miejscu poinformujemy osoby uczestniczące w warsztacie.

Zapewniamy przerwy kawowe, obiad oraz dobrą zabawę!

Osoba prowadząca:

Grzegorz Olifirowicz: grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl, autor książki "Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu". Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych zdobywał doświadczenie w branży gier w studio Mutated Byte, by następnie rozpocząć swoją przygodę z gamifikacją i wykorzystaniem gier m.in. w edukacji. Od blisko czterech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. Tworzył projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości, czy Brainstream - Energized Learning. Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon.

Warsztat jest elementem prac mających na celu zebranie wizji mieszkańców odnośnie przyszłości Lublina. Temat zostały wybrany w oparciu o dotychczasowe rozmowy i spotkania. Materiały, pomysły oraz gra wypracowana podczas warsztatu zostanie przekazane do dalszych etapów projektu i może być inspiracją do tworzenia strategii Lublina na kolejne lata.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe