Obowiązkowa deratyzacja w okresie wrzesień-październik*

  • 09.09.2020, 08:28
  • Paulina Zeliszewska
Obowiązkowa deratyzacja w okresie wrzesień-październik*
Przypominamy Państwu o konieczności przeprowadzenia deratyzacji w okresie wrzesień-październik w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych przenoszonych przez dzikie gryzonie.

Właściciele i zarządcy nieruchomości zobowiązani są do wyłożenia trutki na gryzonie w miejscach takich jak: węzły ciepłownicze i przyłącza, korytarze, inne pomieszczenia piwniczne, zsypy i komory zsypowe, osłony śmietnikowe, pomieszczenia produkcyjne, magazyny. Obowiązkowej deratyzacji podlegają nie tylko obszary zabudowy mieszkaniowej, ale również usługowej, techniczno-produkcyjnej oraz obszary zabudowy produkcyjnej w gospodarstwach rolnych i hodowlanych.

Obowiązek przeprowadzenia deratyzacji wynika z zapisów Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe