SKUTEREM POD PRĄD NA S17*

  • 02.09.2020, 12:00
  • Paulina Zeliszewska
SKUTEREM POD PRĄD NA S17*
Brakiem wyobraźni popisał się 75 letni mieszkaniec gm. Ułęż w powiecie ryckim, który poruszał się skuterem trasą S-17 pod prąd. Na wskazany odcinek trasy natychmiast zostali skierowani policjanci. Na szczęście nie doszło do tragedii. 75-letni mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć w jaki sposób tam się znalazł. Był trzeźwy.

Wczoraj tuż przed godziną 9 dyżurny ryckiej komendy odebrał kilka zgłoszeń, od kierowców jadących drogą ekspresową S17. Dzwoniący informowali, iż  na pasie drogi prowadzącym w kierunku Warszawy pod prąd porusza się mężczyzna na skuterze. Na wskazany odcinek trasy natychmiast zostali skierowani policjanci. Na szczęście nie doszło do tragedii.  Kierującym jednośladem „zaopiekował się” jeden ze zgłaszających, który  zatrzymał się na pasie awaryjnym i dał mu znać, że porusza się złym pasem. 75-letni mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć w jaki sposób tam się znalazł. Był trzeźwy. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

 

*Źródło: Policja Lubelska

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe