Jarmark Jagielloński już za nami*

  • 24.08.2020, 11:57
  • Paulina Zeliszewska
Jarmark Jagielloński już za nami*
Mimo niesprzyjających okoliczności covidowych, wszystkie punkty programu się odbyły; mogliśmy znów gościć rzemieślników i podziwiać ich wyroby, odbyły się warsztaty, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, uczestniczyliśmy w spektaklach i projekcjach filmowych, bawiliśmy się także na koncertach. Nad wszystkim czuwał ogromny pająk ludowy, w tym roku wykonany z pachnących ziół.

W tym roku mieliśmy okazję poznać około 100 twórców z Polski, którzy przedstawili tradycje ze swoich rodzin i regionów. Mogliśmy podziwiać m.in. malarstwo ludowe, piękne hafty, spotkać rzemieślników, rzeźbiarzy oraz ludzi zajmujących się garncarstwem. Mogliśmy nie tylko nabyć wyjątkowo wykonane wyroby, ale również porozmawiać z ich twórcami.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe