30. Mistrzostwa Polski Masters, 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy i 3. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy*

  • 21.08.2020, 14:36
  • Paulina Zeliszewska
30. Mistrzostwa Polski Masters, 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy i 3. Mistrzostwa…
W sobotę i niedzielę stadion lekkoatletyczny w Lublinie będzie gościł najlepszych lekkoatletów w kategorii masters, a także lekarzy i dziennikarzy podczas 30. Mistrzostw Polski Masters, 9. Mistrzostw Polski Lekarzy i 3. Mistrzostw Polski Dziennikarzy.

– Zapowiada się wyjątkowa impreza – przyznaje prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters, Wacław Krankowski. – Mamy rekordową liczbę zgłoszeń. Po raz pierwszy przekroczyliśmy liczbę 500 chętnych, w tym 121 kobiet, gdzie jeszcze nigdy nie było więcej niż 100 uczestniczek. Widać, że nasze koleżanki i koledzy nie przestraszyli się wirusa i gremialnie zgłaszają się do zawodów. Myślę, że w sobotę i niedzielę będziemy bili rekordy Polski, Europy i świata – dodaje.

Pełny program zawodów oraz więcej informacji: TUTAJ

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe