Weekend z historią w Państwowym Muzeum na Majdanku*

  • 13.08.2020, 15:15
  • Paulina Zeliszewska
Weekend z historią w Państwowym Muzeum na Majdanku*
16 sierpnia zapraszamy na odkrywanie historii byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego na Majdanku z kartą zwiedzania.

Podczas tegorocznej edycji Weekendu z historią w Państwowym Muzeum na Majdanku od godz. 9:00 do godz. 13:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli otrzymać Kartę zwiedzania, która pozwoli na aktywne poznanie  historii obozu KL Lublin.

Zadaniem uczestników będzie  odszukanie haseł zamieszczonych na muzealnych wystawach oraz na szklanych tablicach tworzących ścieżkę historyczną Konzentrationslager Lublin 1941 - 1944. Uzupełnienie wszystkich brakujących haseł pozwoli na wykonanie ostatniego zadania, przygotowanego w Centrum Obsługi Zwiedzających – odszyfrowania ukrytego hasła. Dla osób biorących udział w wydarzeniu przygotowaliśmy upominek. 

Dodatkowo osoby zainteresowane zwiedzeniem Państwowego Muzeum na Majdanku z przewodnikiem, mogą skorzystać z usługi w godzinach: 11:00 i 14:30. Na miejsce zbiórki należy zgłosić się najpóźniej na 15 m. przed rozpoczęciem zwiedzania.

Informacje o opłatach oraz obowiązujących wytycznych są dostępne na stronie: http://www.majdanek.eu/pl/guides

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe