Akcja poboru krwi-„ŚLADAMI NAUK OJCA ŚWIĘTEGO – w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II"*

  • 07.08.2020, 11:32
  • Paulina Zeliszewska
Akcja poboru krwi-„ŚLADAMI NAUK OJCA ŚWIĘTEGO – w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II"*
Samorząd Gminy Zamość oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość, zapraszają na wakacyjną Akcję Poboru Krwi w Gminie Zamość.

W niedzielę 16 sierpnia, w świetlicy wiejskiej w Mokrem w godz. 8:00 – 14:00 odbędzie się zbiórka krwi pod nazwą „ŚLADAMI NAUK OJCA ŚWIĘTEGO – w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II". Dla każdego krwiodawcy, czeka zestaw gadżetów i atrakcyjne nagrody do wylosowania, m.in. karnety na: przelot szybowcem, spływ kajakowy, przejażdżkę luksusowym autem, zakup kwiatów, bilard, kręgle, kosmetyki samochodowe, fitness, zestawy obiadowe, pizzę, kebaby. Podczas akcji towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. wystawa zdjęć nt. wizyty Jana Pawła II w Zamościu oraz Czekoladowy Zakątek.Tego dnia oprócz oddania honorowo krwi, będzie można również zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego oraz podzielić się otrzymaną czekoladą w ramach zbiórki czekolad „PODAJ DALEJ",zebrane czekolady trafią do placówek o działalności społecznej.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję ratowania życia i zdrowia. Twoja pomoc jest szczególnie ważna. Podziel się tym co w tobie jest najcenniejsze!

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe