Ruszyła wakacyjna trasa SKENDE i IKEA*

  • 03.08.2020, 17:29
  • Paulina Zeliszewska
Ruszyła wakacyjna trasa SKENDE i IKEA*
Niezwykła srebrna kapsuła SKENDE i IKEA wyruszyła w trasę, aby odwiedzić Lublin i Nałęczów. W każdy weekend sierpnia przez dwa dni będzie można spotkać ją w przestrzeni miejskiej – wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają wolny czas. To idealna okazja, aby wziąć udział w kreatywnych grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in.: darmowe zakupy w IKEA oraz karty podarunkowe do SKENDE.

- Na co dzień mamy przyjemność gościć mieszkańców Lublina i okolic w naszych przestrzeniach. W tym roku chcieliśmy zachęcić, aby odkryć nas na nowo, jednocześnie umożliwiając spędzenie wolnego czasu w atrakcyjnych przestrzeniach miejskich. Wierzymy, że nasza niestandardowa akcja doskonale wpisze się w charakter kulturalnych i rozrywkowych wydarzeń Lublina i będzie miłym wakacyjnym akcentem.– mówi Jacek Garbaczewski, Dyrektor Centrum Handlowego SKENDE Shopping.

 

W pierwszej kolejności kapsuła pojawiła się na Błoniach Zamku Lubelskiego, gdzie w minioną sobotę i niedzielę, w godzinach od 10:00 do 18:00 mieszkańcy mogli sprawdzić swoje siły m.in. w grze pamięciowej. Osoby, które na specjalnie przygotowanej makiecie wskazały największą ilość kart pasujących do siebie, otrzymały atrakcyjne nagrody. Organizatorzy łącznie przewidzieli aż 1 000 kart podarunkowych do wykorzystania w SKENDE, które rozdadzą mieszkańcom podczas całej akcji.

 

Ale to nie wszystko. Miłośnicy kreatywnych zadań też mogli znaleźć tu coś dla siebie – specjalny konkurs, w którym trzeba wykazać się pomysłowością i odpowiedzieć na pytanie umieszczone na karcie. Na koniec wakacyjnej trasy, spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną trzy najbardziej ciekawe. Do wygrania są darmowe zakupy w sklepie IKEA Lublin. Laureat pierwszej nagrody otrzyma 1 000 zł do wydania, drugiej - 700 zł i trzeciej 500 zł. Aby wziąć udział w konkursie trzeba zgłosić się do kapsuły po specjalną kartę, napisać tam swoją odpowiedź i wrzucić do oznakowanej skrzynki.

Już w najbliższy weekend (8-9 sierpnia) niezwykła kapsuła odwiedzi Nałęczów, gdzie pojawi się podczas 15. Międzynarodowych Zawodów Balonowych. Atrakcje i gry dostępne będą w godzinach od 10:00 do 18:00. Szczegółowy harmonogram wakacyjnej trasy SKENDE i IKEA znajduje się poniżej. Akcja trwa do 30 sierpnia.

Harmonogram trasy kapsuły:

8-9 sierpnia – Smakujemy Lato w Nałęczowie – 15. Międzynarodowe Zawody Balonowe

15-16 sierpnia – Błonia przy tamie nad Zalewem Zemborzyckim

22-23 sierpnia – Błonia pod Zamkiem

29-30 sierpnia – Centralny Plac Zabaw przy Centrum Kultury w Lublinie

 

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej SKENDE: www.skendeshopping.pl/pl-pl/niezwykla-trasa

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe