Dojście do przystanku PKP Lublin-Zachód coraz bliżej*

  • 30.07.2020, 10:00
  • Paulina Zeliszewska
Dojście do przystanku PKP Lublin-Zachód coraz bliżej*
Miasto Lublin ogłosiło przetarg na budowę chodnika, który zapewni mieszkańcom dojście do przystanku PKP Lublin-Zachód. Dla komfortu pieszych planujących podróż koleją, chodnik realizowany w ramach miejskiej inwestycji, będzie poprowadzony możliwie najkrótszą trasą, od strony ul. Szafirowej.

Ogłoszone postępowanie dotyczy zaprojektowania i budowy chodnika z kostki betonowej o długości ok. 150 m i szerokości 2 m. W miejscach, gdzie pochylenie terenu będzie przekraczać 6%, zostaną zaprojektowane schody oraz pochylnie wraz z poręczami. Nowa infrastruktura będzie przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami, a chodnik na całej długości oświetlony.

Zgodnie z projektem umowy, Wykonawca będzie miał czas na budowę chodnika do 4 grudnia 2020 r.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe