Już po raz 23. można Pomóc Dzieciom Przetrwać Zimę

  • 02.11.2015, 17:24
  • Dominik Masierak
pomoz_dzieciomlogompg.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Można już składać wnioski rejestrację sztabów akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Tegoroczna akcja jest już 23 edycją. Jak twierdzi Ewa Davos organizatorka i pomysłodawczyni zbiórki, duża część wolontariuszy dorastała wraz z akcją.

W razie jakichkolwiek problemów pomocy szukać można albo bezpośrednio w sztabie akcji zlokalizowanym w siedzibie Radia Lublin, lub łącząc się z bezpłatną infolinią pod numerem 800 600 650.

Akcja organizowana przez Ewę Davos w ciągu kilkunastu lat z małej lokalnej inicjatywy przerodziła się w wydarzenie ogólnopolskie. W ubiegłym roku zarejestrowano ponad pół tysiąca sztabów akcji w całej Polsce. Dzięki temu udało się zebrać ponad 250 ton darów rzeczowych – żywności, odzieży, środków czystości czy artykułów papierniczych. Tegoroczna wielka uliczna zbiórka darów odbędzie się w niedzielę 29 listopada. 

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe