Nowe otwarcia Stokrotki po remodelingu*

  • 17.07.2020, 13:37
  • Paulina Zeliszewska
Nowe otwarcia Stokrotki po remodelingu*
Stokrotka prowadzi remodeling swoich sklepów w galeriach handlowych. Sieć wprowadza kasy samoobsługowe, nowe stoiska warzywne i piekarnie, a także stoiska w formule Shop in Shop. Supermarkety Stokrotka w nowej odsłonie są już w galeriach w Rzeszowie i Katowicach.

Stawiamy na dynamiczny rozwój, doskonalimy się i zmieniamy, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Inwestujemy w nowe technologie, wprowadzamy kasy samoobsługowe, zmieniamy ustawienie w naszych sklepach tak, żeby nasi Klienci czuli się komfortowo, mogli zrobić zakupy intuicyjnie, szybko, kompleksowo i w atrakcyjnych cenach - podkreśla Krzysztof Trojanowski, dyrektor operacyjny, członek zarządu Stokrotka sp. z o.o.

W nowej odsłonie sklepów Stokrotka pojawi się koncepcja Shop in Shop stoiska Dajar
z rozbudowanym asortymentem produktów gospodarstwa domowego. Zmieni się także ekspozycja win na stoiskach alkoholowych. W celu zwiększenia intuicyjności i wygody robienia zakupów zmianie ulegnie rozmieszczenie niektórych kategorii produktów w sklepach.

W ramach prac modernizacyjnych swoich sklepów Stokrotka wymienia oświetlenie na lampy LED w celu zwiększenia efektywności energetycznej i ograniczenia wpływu na środowisko.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe