Wybierz się na spacer z Przewodnikami Inspiracji*

  • 16.07.2020, 17:30
  • Paulina Zeliszewska
Wybierz się na spacer z Przewodnikami Inspiracji*
Zapraszamy do udziału w spacerach tematycznych „Przewodników Inspiracji”. Osoby wyróżnione tym specjalnym tytułem gwarantują profesjonalizm w przybliżaniu historii i dziedzictwa miasta, ale też zachęcają do odkrywania Lublina w oparciu o autorskie i unikatowe oferty. Propozycje tras skierowane są zarówno do turystów przybywających poznać Lublin po raz pierwszy, jak i do jego mieszkańców, którzy są zainteresowani odkrywaniem Lublina nieoczywistego.

Na stronie dedykowanej Przewodnikom Inspiracji znajdują się sylwetki 23 przewodników i aż 51 propozycji tras. Szeroki wachlarz tematyczny spacerów obejmuje zarówno szlaki klasyczne, prezentujące główne zabytki, historię oraz dziedzictwo kulturowe miasta, jak i np. podążające śladami spuścizny Żydowskiej, zorientowane na lubelską architekturę, kuchnię, związki ze słynnymi postaciami czy miejsca mniej oczywiste jak Żmigród, czy dzielnica Bronowice. w ofercie Przewodników znajdą się także spacery paramilitarne, rowerowe i fotograficzne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Przewodników Inspiracji (wersja strony w języku angielskim).

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe