Powołanie na stanowisko Wiceprezesa Zarządu MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie*

  • 15.07.2020, 12:02
  • Paulina Zeliszewska
Powołanie na stanowisko Wiceprezesa Zarządu MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie*
Uprzejmie informujemy, że Rada Nadzorcza MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie powołała z dniem 15 lipca 2020 r. Pana Krzysztofa Wójtowicza na stanowisko Wiceprezesa Zarządu MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie.

Krzysztof Wójtowicz ukończył Politechnikę Lubelską oraz podyplomowe studia Master of Business Administration (MBA). Pracował m.in. w Polskim Koncernie Naftowym Orlen SA, w Sipma SA oraz zasiadał w Zarządach Spółek: Polfa Lublin SA, Perła Browary Lubelskie SA, Pawtrans Holding Sp. z o.o.

W latach 2010-2012 Krzysztof Wójtowicz był Głównym Księgowym i Prokurentem w MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie. W 2013 r. został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA, które zajmował do 25 czerwca 2020 r.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe