Małgorzata Popławska wygrała konkurs na dyrektora szpitala papieskiego w Zamościu *

  • 14.07.2020, 14:00
  • Paulina Zeliszewska
Małgorzata Popławska wygrała konkurs na dyrektora szpitala papieskiego w Zamościu *
Zarząd Województwa Lubelskiego powołał dziś Małgorzatę Popławską na Dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Małgorzata Popławska wygrała konkurs na to stanowisko. Sześcioletnią kadencję obejmie w środę 15 lipca.

- Szpital papieski z racji obecnej sytuacji finansowej potrzebuje sprawnego menadżera. Wierzę, że pani dyrektor poradzi sobie w tej roli. - tłumaczył Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Lubelskiego.

Małgorzata Popławska jest absolwentką kierunku zarządzanie i marketing na UMCS. Ukończyła menedżerskie studia podyplomowe EMBA w 2017 roku. Przez wiele lat pracowała jako audytor. Od 2015 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Lokalowej w Zamościu Sp. z o.o.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe