Rusza kolejny etap prac remontowych w SPSK Nr 4 w Lublinie*

  • 14.07.2020, 12:36
  • Paulina Zeliszewska
Rusza kolejny etap prac remontowych w SPSK Nr 4 w Lublinie*
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie kontynuuje prace remontowe związane z termomodernizacją. Od 13 lipca rozpocznie się remont generalny wejścia do Budynku Głównego szpitala od strony ul. Jaczewskiego.

Remont będzie obejmował przebudowę schodów, wymianę ślusarki drzwiowej i okiennej wejścia głównego oraz przebudowę traktu wejściowego. Ponadto w tym samym czasie będą trwały roboty dociepleniowe elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej.

Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Do tej pory przeprowadziliśmy m.in. termomodernizację budynku poradni specjalistycznych, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Oddziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej, Pracowni Hemodynamicznych oraz części Oddziału Kardiologii. W okresie letnim czekają nas bardzo intensywne działania związane z remontem frontu szpitala.- mówi dr n. med. Radosław Starownik, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.

W związku z pracami wejście główne do budynku SPSK Nr 4 w Lublinie przy ul. Jaczewskiego będzie nieczynne od 13 lipca do 30 września. W tym czasie udostępnione zostanie wejście boczne do szpitala zlokalizowane od strony budynku Pneumonologii.
W dalszym ciągu Pacjenci będą mogli korzystać z wejścia przez Izbę Przyjęć Planowych (od strony poradni specjalistycznych).

Remont wejścia głównego to kolejny etap projektu „Termomodernizacja Budynku Głównego Szpitala oraz Budynku Polikliniki celem poprawy efektywności energetycznej SPSK Nr 4 w Lublinie”, który jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Zakończenie wszystkich prac planowane jest w 2021 r.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe