Zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej przed II turą głosowania*

  • 09.07.2020, 08:15
  • Paulina Zeliszewska
Zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej przed II turą głosowania*
Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Lublinie, zmieniła się siedziba obwodowej komisji wyborczej nr 104 w Lublinie. W ponownym głosowaniu w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędzie się 12 lipca, na siedzibę obwodowej komisji wyborczej nr 104 wyznaczono Szkołę Podstawową nr 16 im. Fryderyka Chopina, przy ul. Poturzyńskiej 2.

Powyższa zmiana dotyczy mieszkańców ulic: Baletowa, Barcickiego, Bołbotta, Dereckiego, Gołębiewskiego, Halickiego, Króla Rogera, Melomanów, Noskowskiego, Operowa, Raginisa, Staczyńskiego, Zelwerowicza oraz Harnasie (strona nieparzysta, numery od 1 do 7) i Koncertowa (strona nieparzysta, numery od 21 do 25 i strona parzysta od numeru 4 do końca).

Przypominamy również, że wyborcy mogą sprawdzić, gdzie głosują, poprzez aplikację Geoportal: www.geoportal.lublin.eu oraz na stronie Państwowej Komisji Wyborczej: www.wybory.gov.pl.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe