Powraca oprowadzanie na Majdanku*

  • 06.07.2020, 15:46
  • Paulina Zeliszewska
Powraca oprowadzanie na Majdanku*
Informujemy, że od wtorku 7 lipca powraca możliwość zwiedzania Muzeum z przewodnikiem. Oferta skierowana jest zarówno do grup, jak i osób indywidualnych.

W przypadku grup zorganizowanych jeden przewodnik może oprowadzać maksymalnie 10 osób. Istnieje możliwość podzielenia większej grupy i skorzystania z kilku przewodników. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie (81 710 28 33) lub mailowo ([email protected]) z tygodniowym wyprzedzeniem. 

Szczegóły dotyczące zwiedzania dla grup zorganizowanych >>>

W Państwowym Muzeum na Majdanku odwiedzający indywidualni mogą skorzystać z usługi przewodnickiej w ramach zwiedzania organizowanego w turach od wtorku do niedzieli (w poniedziałki Muzeum jest nieczynne) o godzinie 11:00 i 13:00. Grupa zwiedzających w turach może liczyć maksymalnie 10 osób. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Opłatę za oprowadzanie należy uiścić przed rozpoczęciem zwiedzania w Centrum Obsługi Zwiedzających. Usługa będzie dostępna w języku polskim.

Szczegóły dotyczące oferty zwiedzania dla osób indywidualnych>>>

WAŻNE: Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego każdy z uczestników oprowadzania powinien nosić maseczkę.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe