KOLEJNE OFIARY WODY*

  • 06.07.2020, 08:30
  • Paulina Zeliszewska
KOLEJNE OFIARY WODY*
Wczoraj w rzece Krzna (pow. bialski) ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało zaczepnie o konar drzewa zauważyła kobieta, podczas spływu kajakiem. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny oraz tego w jaki sposób i kiedy doszło do utonięcia. Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Łózki (również pow. bialski). Tam grupa trzech mężczyzn po zakończonym grillu postanowiła popływać w kanale rzeki Wieprz - Krzna. Jeden z nich 55-latek po zanurzeniu się już nie wypłynął. Wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

Ustaleniem tożsamości mężczyzny i wyjaśnieniem w jakich okolicznościach doszło do utonięcia zajmują się policjanci z Międzyrzecza Podlaskiego. Wczoraj w południe w miejscowości Kijowiec, kobieta podczas spływu kajakowego zauważyła w rzece Krzna ciało mężczyzny. Po potwierdzeniu tej informacji zwłoki zostały przetransportowane na brzeg. Do utonięcia doszło najprawdopodobniej we wcześniejszym okresie.

    Wczoraj także w powiecie bialskim wyłowiono ciało innego mężczyzny. Do utonięcia doszło około godziny 21 w miejscowości Łózki. Po zakończonym grillu grupa osób postanowiła pójść na spacer. W trakcie trzech mężczyzn wpadło na pomysł pływania w kanale rzeki Wieprz – Krzna, którego głębokość wynosi około 2 metry. Jeden z mężczyzn (55-latek) po wejściu do wody już się nie wynurzył. Jego ciało zostało wydobyte na brzeg po akcji poszukiwawczej. Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

   To ósma ofiara wody w tym sezonie w województwie lubelskim. Wszyscy to mężczyźni, a większość z nich spożywała wcześniej alkohol. Przypominamy o właściwym postępowaniu i rozsądku. Jeżeli wypoczywamy nad wodą i mamy zamiar spożywać alkohol, to najpierw zażyjmy kąpieli, a dopiero później spożywajmy wyroby z procentami - „odwrotnie w tej historii nie ma życia”.

 

*Źródło: Policja Lubelska

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe