W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne*

  • 02.07.2020, 08:00
  • Paulina Zeliszewska
W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne*
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lubelskich Rodziców, w wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne. Miasto odstąpiło od dotychczas stosowanej zasady dyżurów wakacyjnych. Dodatkowo, w związku z łagodzeniem obostrzeń, od 1 lipca została zwiększona liczba dostępnych miejsc w miejskich żłobkach z 460 do 552, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno dzieciom, jak i pracownikom.

Ponadto w okresie wakacyjnym Miasto przedłuża zwolnienie z czesnego Rodziców, których dzieci w lipcu i sierpniu nie skorzystają z opieki żłobkowej. Osobom tym, nie będą naliczane opłaty związane z pobytem dziecka w żłobku. Zwalnianie z opłat odbywać się będzie na zasadach obowiązujących w czerwcu.

Szczegółowe informacje dotyczące liczby miejsc, opłat za lipiec i sierpień, limitów miejsc oraz zasad sprawowania opieki nad dziećmi można uzyskać w Miejskim Zespole Żłobków w Lublinie, tel. 81 466 49 91, [email protected], www.zlobki.lublin.eu.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe