POLISH RUN – biegnij gdziekolwiek jesteś!*

  • 26.06.2020, 08:30
  • Paulina Zeliszewska
POLISH RUN – biegnij gdziekolwiek jesteś!*
Polish Run odbędzie się już po raz czwarty, jednocześnie po raz pierwszy w wyjątkowej, zmienionej formule.

 W tym roku uczestnicy nie spotkają się razem na starcie i nie przekroczą wspólnie linii mety, stając ramię w ramię z innymi biegaczami w tłumie. „Run whenever and wherever you are” (biegnij gdziekolwiek i kiedykolwiek) – to tegoroczna idea biegu Polish Run (podyktowana obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19), która przeniesie rywalizację w wymiar wirtualny.

Nowa formuła Polish Run zakłada, że każdy z zawodników będzie realizował dystans 10 kilometrów w dowolnie wybranym przez siebie miejscu oraz dniu, w wyznaczonym przedziale czasowym: 10 - 20 lipca 2020 roku.  Samodzielnie wytyczona i pokonana dowolną techniką trasa zostawia uczestnikom pełną swobodę biegu, gwarantując jednocześnie brak kontaktu z innymi osobami. Zapisy na bieg prowadzone będą do 20 lipca br. za pomocą specjalnego formularza.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie biegu Polish Run.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe