Lubelska Caffe - Festiwal Piosenki Bajkowej w Łęcznej

  • 25.06.2020, 11:12 (aktualizacja 25.06.2020, 12:08)
  • Redakcja
25062020_lubleksa_caffe_festiwal_piosenki_bajkowej.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pomysł pierwszego „Festiwalu Piosenki Bajkowej” w Łęcznej powstał jeszcze jesienią 2019 r. Zawsze chodziła za mną myśl, żeby choć na jeden dzień, zamienić nasze miasto w bajkową krainę, bo przecież bajki kochają wszyscy, Ci mali i Ci więksi. W związku z zaistniałą sytuacją realizujemy go wirtualnie, w ramach projektu „Trzy festiwale w wirtualnej odsłonie” współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Celem naszego bajkowego spotkania z piosenką jest rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki, zainteresowanie ich „bajkowymi piosenkami”, z których większość stała się przebojami o zasięgu światowym, rozwijanie wrażliwości muzycznej dzieci oraz promocja młodych wokalistów z całej Polski.

Aby wziąć udział w naszym festiwalu, należy najpierw wybrać ulubioną piosenkę. Warunkiem jest, by pochodziła z bajki animowanej lub fabularnej. Następnie bierzemy telefon, nagrywamy video ze swoim wykonaniem, wysyłamy na platformę internetową np. WeTransfer, a LINK wraz z kartą zgłoszeniową wysyłamy na adres [email protected] do 5.07.2020 r.

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wyłonionych zostanie 36 uczestników, którzy przyjadą do Centrum Kultury na Finał w dniach od 17 lipca do 19 lipca br.

Mamy trzy kategorie wiekowe:

kategoria I – soliści 7-9 lat (rocznik 2013-2011)

kategoria II – soliści 10-14 lat (rocznik 2010-2006)

kategoria III – soliści od 15 -18 lat (rocznik 2005-2002)
 

Każdego dnia, od 9.00 do 17.00, w studiu telewizyjnym, które znajdować się będzie w Sali widowiskowej Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1, nagrywana będzie jedna kategoria wiekowa - 12 zakwalifikowanych uczestników. 

Transmisja festiwalu odbywać się będzie po zakończeniu nagrań o godz. 18.00 każdego dnia, na stronie internetowej Centrum Kultury.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się poczuć jak w bajce, wcielić się w swoją ulubioną postać, stanąć na scenie i zaśpiewać dla tysięcy internautów.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe