Sprawdź, gdzie głosujesz*

  • 24.06.2020, 14:00
  • Paulina Zeliszewska
Sprawdź, gdzie głosujesz*
W nadchodzących wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020, które odbędą się 28 czerwca, zmianie uległy 22 siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych. Zmiany wynikają z braku zgody dotychczasowych dysponentów lokali na udostępnienie pomieszczeń na cele wyborów lub ze względów sanitarnych w kontekście trwającej epidemii.

Lokalizację siedzib komisji wyborczych można sprawdzić poprzez aplikację Geoportal:  www.geoportal.lublin.eu, wybierając z menu głównego serwis map wyborczych lub poprzez stronę internetową Państwowej Komisji Wyborczej: www.wybory.gov.pl

Siedzibami komisji wyborczych będzie m.in. 39 budynków przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublin. W tych placówkach w poniedziałek (29 czerwca) zajęcia będą zawieszone, a przedszkola wyłączone z pracy. Pomieszczenia, w których znalazły się lokale wyborcze, zostaną tego dnia zdezynfekowane przed ponownym przyjęciem dzieci.

Zestawienie zmian siedzib obwodowych komisji wyborczych w Lublinie. Więcej informacji o nadchodzących wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe