Stokrotka wspiera poszkodowaną rodzinę z Chodla.*

  • 24.06.2020, 13:10
  • Paulina Zeliszewska
Stokrotka wspiera poszkodowaną rodzinę z Chodla.*
Stokrotka przekazała poszkodowanej rodzinie z Chodla 10 tysięcy złotych na roczne zakupy w swoich sklepach.

Jako firma, której serce bije w Lublinie zawsze staramy się pomagać lokalnie wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują. Od ponad roku jesteśmy też częścią społeczności Chodla, nie mogliśmy przejść obojętnie obok tak ogromnej tragedii, w której rodzina traci najbliższych i dorobek swojego życia – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka postanowiła wesprzeć rodzinę, która ucierpiała w wyniku wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w Chodlu. W geście solidarności z poszkodowanymi, firma przekazała talony o wartości 10 tysięcy złotych, które rodzina będzie mogła przeznaczyć w dowolnym czasie na zakupy w sieci sklepów Stokrotka.

W sytuacji, kiedy w jednej chwili traci się to wszystko, co najcenniejsze, każda pomoc
i wsparcie ma ogromne znaczenie. Jestem wdzięczny firmie Stokrotka, która zechciała wesprzeć poszkodowaną rodzinę w tak trudnym i bolesnym dla niej czasie. –
dodaje Przemysław Kowalski, wójt gminy Chodel.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe