Trwa nabór kandydatów na rachmistrzów*

  • 24.06.2020, 08:30
  • Paulina Zeliszewska
Trwa nabór kandydatów na rachmistrzów*
Przypominamy, że trwa nabór kandydatów na rachmistrzów do przeprowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego na terenie Lublina. Osoby zainteresowane mają czas na złożenie dokumentów do 8 lipca.

Rachmistrzem spisowym może zostać osoba pełnoletnia, mieszkająca w Lublinie, która posiada wykształcenie co najmniej średnie. Dodatkowymi atutami kandydata są studia na uczelni rolniczej, geodezyjnej lub ekonomicznej oraz posiadanie umiejętności obsługi komputera.

Kandydaci na rachmistrzów będą zobowiązani do wcześniejszego udziału w szkoleniu (w dniach 3 sierpnia – 11 września), zakończonego egzaminem, a następnie w dniach od 1 października do 30 listopada, do przeprowadzenia bezpośrednich wywiadów w gospodarstwach rolnych. Rachmistrzowi będzie przysługiwało wynagrodzenie w wysokości iloczynu stawki wynoszącej 37 zł brutto i liczby przeprowadzonych wywiadów z użytkownikiem gospodarstwa rolnego, zakończonych prawidłowym spisaniem gospodarstwa rolnego.

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór kandydatów na rachmistrzów – Powszechny Spis Rolny 2020 r.” w Urzędzie Miasta Lublin w Biurze Obsługi Mieszkańców: ul. Wieniawska 14 – piętro I, ul. Filaretów 44 – parter, ul. Kleeberga 12A, Szaserów 13-15 w dni robocze w godzinach 7.45 – 15.15 lub przesłać na adres: Urząd Miasta Lublin, pl. Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin w terminie do 8 lipca.

Więcej informacji w zakładce Powszechny Spis Rolny 2020 na stronie Lublin.eu oraz w Miejskim Biurze Spisowym, tel. 81 466 2130, 81 466 1200 lub 81 466 2010.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe