Fontanny na Placu Litewskim ponownie włączone*

  • 21.06.2020, 12:00 (aktualizacja 11.07.2020, 09:20)
  • Paulina Zeliszewska
Fontanny na Placu Litewskim ponownie włączone*
Od soboty (20 czerwca), po ostatnich testach technicznych fontanna główna na Placu Litewskim zostanie ponownie uruchomiona.

Pozostałe fontanny na Placu Litewskim będą włączane sukcesywnie do poniedziałku (22 czerwca) wraz z napełnieniem niecek wodą. Obecnie obowiązujący zakaz organizacji zgromadzeń i imprez powyżej 150 osób uniemożliwia organizację pokazów multimedialnych. Decyzje o ich wznowieniu będą podejmowane wraz ze znoszeniem kolejnych obostrzeń w przestrzeni miejskiej.

Do tej pory fontanny nie funkcjonowały w związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego o ich nieuruchamianiu. Obecne rekomendacje dotyczą przede wszystkim zachowania bezpiecznych odległości. Z związku z tym na obszarze Placu Litewskiego pojawią się odpowiednie tablice informacyjne.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe