Bezpieczny City Break*

  • 20.06.2020, 13:49
  • Paulina Zeliszewska
Bezpieczny City Break*
BEZPIECZNY CITY BREAK W POLSCE. MIASTA ZAPRASZAJĄ NA WEEKEND

Po zwolnieniu tempa podyktowanym wprowadzeniem obostrzeń, krajowa turystyka wraca na najwyższe obroty. Polskie miasta, w ramach wspólnej akcji w #CityIsReady, postanowiły z inicjatywy Lublina zachęcić Polaków do bezpiecznego spędzenia weekendu z mocą proponowanych przez siebie atrakcji zebranych w broszurach dedykowanych poszczególnym miastom.

Otwarcie muzeów, odmrożenie działalności obiektów noclegowych i gastronomicznych, a także powrót pociągów i autobusów na trasy międzymiastowe – wszystko to pozwoliło na śmiałe planowanie przez Polaków wyjazdów wakacyjnych. W odpowiedzi polskie miasta: Lublin oraz Gdańsk, Łódź, Warszawa, Toruń, Kielce, Olsztyn, Opole, Sopot, Gdynia, Kraków i Szczecin, w ramach akcji #CityIsReady przygotowały swoje propozycje planów na weekendowe zwiedzanie.

Wskazówki zawarte w broszurach poszczególnych miast prowadzą do miejsc wartych odwiedzenia lub doświadczenia, ale przede wszystkim bezpiecznych pod względem aktualnej sytuacji epidemicznej. Plan city breaku zawiera również kompleksowe informacje na temat dojazdu, punktów informacji turystycznej czy najlepszych miejsc na skosztowanie lokalnych specjałów. Jak to wygląda - warto sprawdzić na przykładzie lubelskiego planu na weekendowe zwiedzanie.

Zachęcamy do planowania weekendowych miejskich wypadów! W tym roku zwiedzamy Polskę!

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe