Dzień leniwych spacerów...tylko w Lublinie.*

  • 18.06.2020, 15:30
  • Paulina Zeliszewska
Dzień leniwych spacerów...tylko w Lublinie.*
W tym tygodniu obchodzimy Dzień Leniwych Spacerów. Z tej okazji namawiamy Was do zwiedzania Lublina i przedłużenia tego dnia, co najmniej do końca tygodnia!

 Przygotowaliśmy dla Was krótki plan, który możecie dowolnie modyfikować. Skorzystać mogą z niego zarówno turyści, jak i mieszkańcy miasta, którzy poszukują pomysłu na weekend. Wskazówki zawarte w broszurze prowadzą do miejsc wartych odwiedzenia lub doświadczenia. Zwolnijcie, odpocznijcie i cieszcie się urokami miasta, otaczająca przyrodą oraz smakami regionu. 

Na leniwe spacery polecamy wybrać się z przewodnikiem. Profesjonalni i pełni pasji Przewodnicy Inspiracji pokażą Wam Lublin z niezwykłej strony. Oferty tras oraz kontakty do przewodników możecie znaleźć na stronie internetowej www.przewodnik.lublin.eu.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe