STOKROTKA WPROWADZA KASY SAMOOBSŁUGOWE*

  • 18.06.2020, 13:13
  • Paulina Zeliszewska
STOKROTKA WPROWADZA KASY SAMOOBSŁUGOWE*
Stokrotka Sp. z o.o. inwestuje w automatyzację obsługi, rozpoczynając wrażanie kas samoobsługowych w wybranych sklepach na terenie całego kraju.

Pierwsze kasy pojawią się jeszcze w tym tygodniu w Lublinie. W sumie do końca lipca firma zainstaluje 100 kas w 43 sklepach w największych miastach w Polsce.

 

Dynamiczny rozwój naszych sklepów nie byłby możliwy bez inwestycji, w tym również tych, które dotyczą procesów związanych z automatyzacją sprzedaży oraz obsługi klientów. Wprowadzenie kas samoobsługowych nie tylko zwiększy komfort dokonywania zakupów
i zapewni oszczędność czasu, ale również będzie wsparciem dla pracowników Stokrotki w ich codziennej pracy. –
podkreśla Łukasz Olszewski, dyrektor Działu Wsparcia i Rozwoju Stokrotka sp. z o.o.

 

Wszystkie kasy samoobsługowe wyróżnia nowoczesne, intuicyjne oprogramowanie, zapewniające klientom łatwość i szybkość użytkowania. Każda kasa posiada duży monitor obsługowy, wagę kontrolną czy miejsce na dodatkową torbę/torebkę. Początkowo będzie można dokonywać w nich płatności kartą, z czasem dojdą kolejne formy płatności. W razie potrzeby, przy ich obsłudze klienci będą mogli liczyć na pomoc pracowników sklepów.

 

Jesteśmy przekonani, że ta dodatkowa forma obsługi zwiększy komfort klientów i skróci czas dokonywania zakupów. Spodziewamy się, że docelowo z tego rozwiązania będzie korzystać co trzeci z klientów Stokrotki. Jesteśmy przygotowani na to, aby w następnych miesiącach instalować kasy samoobsługowe w kolejnych lokalizacjach. – dodaje Łukasz Olszewski.

 

*Artykuł partnera

 

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe