Kino w bramie - Królewska 3. Sezon VI*

  • 10.06.2020, 09:23
  • Paulina Zeliszewska
Kino w bramie - Królewska 3. Sezon VI*
Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin” zaprasza na pierwsze w tym roku seanse wakacyjnego kina plenerowego „Kino w bramie – Królewska 3”.

Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin” zaprasza na pierwsze w tym roku seanse wakacyjnego kina plenerowego „Kino w bramie – Królewska 3”.

Będą to już szóste wspólne wakacje w Lublinie. Jak co roku w repertuarze znajdą się polskie komedie retro oraz współczesne filmy fabularne, głównie o tematyce historycznej i familijnej.  Seanse będą się rozpoczynać po zachodzie słońca o godz. 21. Kino mieści się w podwórzu kamienicy przy ul. Królewskiej 3.

Pokazy są zaplanowane do połowy sierpnia. Wstęp jest bezpłatny. Seanse będą się odbywać przy zachowaniu środków ostrożności.

Repertuar na czerwiec przedstawia się następująco:

  • 19.06. (piątek): ABC miłości (komedia, 1935) 61 min.
  • 20.06. (sobota): Był sobie pies (komedia, 2017) 100 min.
  • 26.06. (piątek): Ada, to nie wypada (komedia, 1936) 88 min.
  • 27.06. (sobota): La la land (komediodramat, musical, 2016) 126 min.

Projekt „Kino w bramie – Królewska 3” finansowany jest ze środków Fundacji PZU. Powstał również przy wsparciu Miasta Lublin w ramach programu "Miasto Kultury". Aktualne informacje zamieszczane są na stronie kina na Facebooku

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe