I Charytatywny Turniej FIFA 20 - "Graj z Motorem"*

  • 09.06.2020, 15:00
  • Paulina Zeliszewska
I Charytatywny Turniej FIFA 20 - "Graj z Motorem"*
Turniej rozegrany zostanie 12 czerwca w strefie VIP lubelskiej Areny w systemie faza grupowa + faza pucharowa. W fazie grupowej zawodnicy rywalizować będą w ośmiu pięcioosobowych grupach, z której do fazy pucharowej awansuje po dwóch graczy. W e-sportowych zmaganiach udział weźmie 40 uczestników: 32 kibiców oraz 8 piłkarzy Motoru Lublin.

Turniej rozegrany zostanie 12 czerwca w strefie VIP lubelskiej Areny w systemie faza grupowa + faza pucharowa. W fazie grupowej zawodnicy rywalizować będą w ośmiu pięcioosobowych grupach, z której do fazy pucharowej awansuje po dwóch graczy. W e-sportowych zmaganiach udział weźmie 40 uczestników: 32 kibiców oraz 8 piłkarzy Motoru Lublin. Na najlepszych uczestników turnieju czekać będą nagrody przygotowane przez organizatorów wydarzenia.

Podczas turnieju zawodnicy grać będą dla Norberta Drążkiewicza, który walczy z nowotworem złośliwym mózgu. Wpisowe oraz dochód z licytacji gadżetów, która odbędzie się przy okazji e-sportowych zmagań, przekazane zostaną na jego leczenie (więcej o zbiórce na stronie, przejdż do strony: https://www.siepomaga.pl/dla-norberta).

Organizatorzy zapewniają transmisję on-line najciekawszych spotkań przygotowaną przez AZS Lublin, specjalnie dla dla osób, które nie będą mogły wziąć osobistego udziału w turnieju. Transmisji będzie towarzyszył komentarz Bartłomieja Palusa.

Aby wziąć udział w turnieju należy wypełnić formularz, przejdź do formularza: www.bit.ly/Graj-z-Motorem-zapisy oraz dokonać wpłaty wpisowego na stronie zbiórki na leczenie Norberta, przejdź do strony zbiórki: www.siepomaga.pl/dla-norberta (minimalna kwota wpłaty to 20 zł). Liczb miejsc jest ograniczona i wynosi 32 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz ich weryfikacja na podstawie przesłania dowodu wpłaty na adres: [email protected].

Dla zwycięzców e-sportowych zmagań przewidziano atrakcyjne upominki!

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe