Wracamy przed szachownice!*

  • 05.06.2020, 10:00
  • Paulina Zeliszewska
Wracamy przed szachownice!*
W najbliższą niedzielę graczy czekają dwa wydarzenia: Amatorska Liga Szachowa w Lublinie OPEN oraz Turniej Młodych Talentów do 14 lat. Obydwie imprezy odbędą się 07.06.2020 r. (niedziela). Obecność należy potwierdzić do godziny 9.45, a I runda rozpocznie się o godz. 10.00. Tempo gry w OPEN: 7 minut + 5" za każdy wykonany ruch, natomiast w Turnieju Młodych Talentów: 15 minut plus 15 sekund za każdy wykonany ruch.

W najbliższą niedzielę graczy czekają dwa wydarzenia: Amatorska Liga Szachowa w Lublinie OPEN oraz Turniej Młodych Talentów do 14 lat.
Obydwie imprezy odbędą się 07.06.2020 r. (niedziela). Obecność należy potwierdzić do godziny 9.45, a I runda rozpocznie się o godz. 10.00. Tempo gry w OPEN: 7 minut + 5" za każdy wykonany ruch, natomiast w Turnieju Młodych Talentów: 15 minut plus 15 sekund za każdy wykonany ruch.

Organizatorów cykli cieszy wzrost zainteresowania szachami. 

Pandemia sprawiła, że w Internecie pojawiło się bardzo dużo szachistów. Na tę chwilę w samym Lublinie mamy około 3-4 tysiące graczy online. Widać wzrost zainteresowania tą dyscypliną. Moi studenci prowadzą po kilka godzin lekcji indywidualnych każdego dnia - mówi Zbigniew Pyda.

Turnieje odbędą się przy al. Piłsudskiego 22 w świetlicy klubowej i na dworze. Więcej informacji na stronie Amatorskie Ligi Lublin.

Koszt udziału w zmaganiach wynosi odpowiednio 5 zł dla juniorów (zapisy TUTAJ) oraz 10 zł dla seniorów (zapisy TUTAJ). Dodatkowa rejestracja uczestników odbędzie się stacjonarnie przy al. Piłsudskiego 22 w dniu turnieju, w godzinach 9:00-9:45. Projekt realizowany jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2020. Zapraszamy!

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe