REKRUTACJA NA WSSP TRWA – DOŁĄCZ DO NAS !*

  • 04.06.2020, 12:50
  • Karol Sioma
wsse_2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeżeli jeszcze nie wiesz, jaką Uczelnię wybrać bądź wciąż wahasz się, czy iść na WSSP obejrzyj najnowszy filmik, który został nakręcony 25 maja br. z okazji Dnia Otwartego 2020 WSSP ONLINE.

Podczas tych kilkunastu minut masz okazję poznać kierunki oferowane przez Uczelnię, kadrę wykładowców oraz posłuchać kilku słów skierowanych właśnie do ciebie przez Władze tej Uczelni -  Prezydenta i Rektora. Jesteśmy Uczelnią o zawodowym profilu nauczania, dlatego nasi studenci mają już od samego początku nauki zajęcia praktyczne z wybranych dziedzin. Duży nacisk kładziemy na wyposażenie naszych gabinetów i laboratoriów. Można je zobaczyć na niniejszym filmie.

Dla najwyższego poziomu nauczania Uczelnia zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Znaczną część kadry stanowią aktywni praktycy specjaliści.

WSSP posiada rozszerzoną kartę Programu Erasmus+, co pozwala studentom na wyjazdy zagraniczne do blisko 100 uczelni partnerskich w Europie i na świecie. Umożliwiamy również odbycie praktyk zawodowych w renomowanych instytucjach zagranicznych.

Starając się o najwyższy poziom kształcenia, Uczelnia realizuje wiele projektów unijnych, m.in. utworzenie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na kierunku pielęgniarstwo. Posiadamy również własne Akademickie Centrum Fizjoterapii w Lublinie.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, Uczelnia zainwestowała w budowę apartamentów, w których będą mogli zamieszkać przyszli żacy.

 

Zapoznaj się z ofertą edukacyjną WSSP na rok akademicki 2020/2021 i wybierz swoje wymarzone studia. Z nami idziesz we właściwym kierunku!

Karol Sioma

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe