NAJWIĘKSZA W EUROPIE WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO® INWAZJA GIGANTÓW*

  • 02.06.2020, 18:15
  • Paulina Zeliszewska
NAJWIĘKSZA W EUROPIE WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO® INWAZJA GIGANTÓW*
SKENDE SHOPPING LUBLIN OTWARCIE 6 CZERWCA ZAPRASZAMY DO 30 SIERPNIA 2020r.

INWAZJA GIGANTÓW TO MYŚL PRZEWODNIA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO®. Bezprecedensowa ekspozycja imponuje rozmachem i skalą prezentowanych modeli: „Jedne są gigantyczne ze względu na wielkość, natomiast inne są gigantyczne w znaczeniu symbolicznym. Na wystawie prezentujemy bowiem wykonane w skali 1:1 figury znanych postaci ze świata sportu, nauki, kultury, filmu i bajek - czyli „gigantów” w swojej dziedzinie” - mówi Rafał Szymański organizator Wystawy.

Ekspozycja jest w 100% premierowa, żadna z makiet nie była dotychczas prezentowana w Lublinie.

Najbardziej spektakularne spośród ponad 100 makiet:

• Rekonstrukcja 7-metrowego pojazdu Batmana™ - zbudowanemu z 900.000 klocków Batmobilowi towarzyszy wykonana w skali 1:1 figura inspirowana postacią Batmana™.

• Imponujący wielkością (5 m długości) i dbałością o każdy szczegół Plac św. Piotra wraz z Bazyliką i Kolumnadą z ponad 500.000 klocków. Jego powstanie w Stanach Zjednoczonych, przed trzema laty, było szeroko komentowane w mediach na wszystkich kontynentach Specjalnie na wystawę makieta została przetransportowana samolotem z USA.

• Katedra Notre Dame - o wyjątkowości i jednocześnie wielkości ekspozycji świadczy fakt, że zbudowany przez nas model został uznany za największy na świecie i wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

• Galeria gwiazd i legend muzyki - Grzegorz Markowski, Krzysztof Zalewski, Elvis Presley i Freddie Mercury.

• Anna i Robert Lewandowscy przestawieni nie w strojach sportowych, lecz w eleganckich kreacjach.

• Tomasz Gollob i jego motocykl zbudowani ze 170.000 klocków.

• Przedstawione w skali 1:1 postacie inspirowane bohaterami książek i filmów o Harrym Potterze.

Siedem cudów świata

Najbardziej znane budowle, zarówno te starożytne (Piramida Cheopsa, Kolos Rodyjski, Posąg Zeusa), jak i nowe cuda świata (Wielki Mur Chiński, Posąg Chrystusa z Rio de Janeiro, Machu Picchu i Koloseum).

Świat bajek

Niezliczona ilość modeli inspirowanych najpopularniejszymi bohaterami bajek, takimi jak: Flinstonowie, Toy Story, Sponge Bob, Cars, Kicia Rożek, Smurfy, Żółwie Ninja, Miraculum, Minionki i hit wystawy - ogromna makieta wzorowana na bohaterach bajki „Król Lew”.

Zmysły

Fascynujące modele ukazujące budowę narządów człowieka, dzięki którym poznajemy otoczenie. Można zobaczyć precyzyjnie zbudowane z klocków m.in. ucho, język, oko, nos. Najmłodsi dzięki ciekawostkom zdobywają wiadomości na temat funkcjonowania organizmu.

Strefa gier

Jesteś fanem gier? Zobacz świat inspirowany komputerowymi hitami Minecraft i Fortnite. A dla zwolenników planszówek klasyka - Monopoly - jak wygląda handel nieruchomościami z klocków Lego?

Uśmiech na twarzach wzbudzi z pewnością ogromy stół z daniami „przyrządzonymi” z klocków, podczas gdy chwile grozy można przeżyć w pokoju strachów, czyli „przerażającym” miejscu tylko dla odważnych...

FUN PARK Strefa zabawy klockami

Całkowicie nowa Strefa Zabawy o powierzchni ponad 300 m2 z krainą Friends, wielkim miastem wprost z Lego City, przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

3D Trick Gallery – Druga wystawa za 50% ceny

Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D - Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą rodzinną zabawę, oryginalną randkę lub rozrywkę w grupie przyjaciół.

CO TO JEST?

To największa galeria selfies w Polsce, przygotowana w najmniejszych szczegółach. Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem.

Zapraszamy do zakupu biletów COMBO – przy zakupie biletu na Wystawę budowli z klocków Lego, otrzymasz 50% zniżki na wystawę 3D Trick Gallery, największą interaktywną kolekcję obrazów 3D w Polsce.

Szczegóły na stronie internetowej www.wystawaklockow.pl oraz www.3Dgallery.pl

 

*Artykuł partnera

 

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe