Trwa II Amatorski Turniej FIFA 20*

  • 27.05.2020, 13:30
  • Paulina Zeliszewska
Trwa II Amatorski Turniej FIFA 20*
Minął pierwszy dzień rywalizacji w II Amatorskim Turnieju FIFA 20. Do walki o miano najlepszego stanęło 32 śmiałków. Zawodnicy grali systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Gry w piątkowych finałach jest już pewna czwórka graczy!

Minął pierwszy dzień rywalizacji w II Amatorskim Turnieju FIFA 20. Do walki o miano najlepszego stanęło 32 śmiałków. Zawodnicy grali systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Gry w piątkowych finałach jest już pewna czwórka graczy!

Na początek zmagania zaczęła Grupa A, w której znalazł się jeden z faworytów całych zawodów ‒ Eryk “Laxon” Birc. Jej skład uzupełnili Mateusz “ZagiRKS” Zagozdon, Jan “JanekZnaj” Znajomski oraz Grzegorz “Długi” Kutrzepa. Rywalizacja dostarczyła wiele emocji. Co może nie jest sensacją, ale lekką niespodzianką najlepszy okazał się “ZagiRKS”, który wygrał grupę z bilansem 5-0-1 (15 punktów). Za jego plecami znalazł się zawodnik AZS UMCS Lublin, Eryk “Laxon” Birc. Ochotę na awans miał również “Długi”, co pokazał dwukrotnie remisując z “Laxonem”. Jednak to było za mało, aby przejść się do fazy pucharowej.

Rywalizacja w Grupie B była jeszcze bardziej wyrównana. O tym, kto przejdzie dalej decydowała ostatnia kolejka. Do tego czasu w grze pozostawali wszyscy: Cezary Kubis, Tomasz Krysa, Daniel “Jelonidas” Reszel oraz Kacper “Kacperek 7123” Tracz. Ostatecznie ‒ z dorobkiem 12 oczek na koncie najlepszy okazał się Cezary Kubis, który w ostatnim meczu pokonał Tomasz Krysę (9 punktów). Jednak i ten zakwalifikował się do piątkowych zmagań, bo w drugim meczu między jego rywalami padł remis, co oznaczało pożegnanie się z turniejem dla nich obu.

Wybrane spotkania można oglądać na żywo w sieci na profilu Facebook (www.fb.com/AmatorskieLigiLublin/). Turniej urozmaici obecność współtwórcy kanału FIFA Talks oraz grającego trenera AZS UMCS Lublin – Krzysztofa „Mr. Cogito” Lenarczyka, który będzie komentował spotkania fazy pucharowej.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe