Obsługa interesantów w Wydziale Sportu UM Lublin*

  • 25.05.2020, 16:30
  • Paulina Zeliszewska
Obsługa interesantów w Wydziale Sportu UM Lublin*
Zgodnie z Zarządzeniem nr 45/5/2020 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie organizacji obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Lublin w okresie stanu epidemii, uprzejmie informuję, że realizacja spraw w Wydziale Sportu Urzędu Miasta Lublin jest możliwa za pośrednictwem:

Zgodnie z Zarządzeniem nr 45/5/2020 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie organizacji obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Lublin w okresie stanu epidemii, uprzejmie informuję, że realizacja spraw w Wydziale Sportu Urzędu Miasta Lublin jest możliwa za pośrednictwem:

  1. Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Urzędu Miasta Lublin dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP);
  2. poczty elektronicznej na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem: 81 466 3800 w przypadku, gdy nie jest wymagany podpis;
  3. operatora pocztowego - jeśli osoba nie posiada konta na platformie ePUAP, profilu zaufanego albo certyfikatu kwalifikowanego;
  4. pojemnika umieszczonego w budynku Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44 (parter), poprzez pozostawienie w nich dokumentów.

W sprawach pilnych, wymagających bezpośredniego kontaktu z pracownikiem oraz w przypadku spraw, które nie mogą być załatwione w trybie wymienionym powyżej, przyjmowanie interesantów przez Wydział Sportu może być prowadzone wyłącznie po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem 81 466 3800elektronicznie na adres [email protected] i będzie się odbywało w pokoju 211 (I piętro budynku przy ul. Filaretów 44).

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe