„Kino pod gwiazdami” powraca do Ogrodu Saskiego!*

  • 25.05.2020, 08:30
  • Paulina Zeliszewska
„Kino pod gwiazdami” powraca do Ogrodu Saskiego!*
Jest nam niezwykle miło ogłosić, że na kulturalną mapę Lublina powraca repertuar filmowy! Centrum Kultury zaprasza wszystkich do samego serca Ogrodu Saskiego.

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że na kulturalną mapę Lublina powraca repertuar filmowy! Centrum Kultury zaprasza wszystkich do samego serca Ogrodu Saskiego.

Wracamy do tradycji kina plenerowego w Muszli Koncertowej, gdzie ponad dekadę temu mogliśmy oglądać starannie wyselekcjonowane filmy z różnych zakątków świata. Z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa organizatorzy zaprezentują cykl zatytułowany „Kino pod gwiazdami”. Tak oto przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dając nowe życie chwilowo uśpionej kulturze filmowej.

W ostatni majowy weekend zobaczymy produkcje, których polskie premiery ominęły nas podczas pandemicznej drzemki – głośne filmy, które nieoglądane na dużym ekranie tracą na swojej sile przekazu.

W programie:
29.05 / piątek / godz. 20:30 / lubelska premiera: „Biały, biały dzień”, reż. Hlynur Pálmason
30.05 / sobota / godz. 20:30 / „Oficer i szpieg”, reż. Roman Polański
Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim (wejście do Muszli od godz. 20:00)

Opisy filmów znajdziecie w zakładce Wydarzenia na stronie internetowej CK.
Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.
Informacje na temat bezpłatnych wejściówek online już wkrótce.

Przeczytaj zalecenia Organizatora dotyczące udziału w seansie. 

Informujemy, że na 1000 miejsc na terenie Muszli Koncertowej dostępnych będzie 200, aby zachować prawidłowe odstępy między widzami.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe