STOKROTKA WSPIERA LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ*

  • 22.05.2020, 11:50
  • Paulina Zeliszewska
STOKROTKA WSPIERA LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ*
Stokrotka Sp. z o.o. wspiera medyków oraz rodziny z województwa lubelskiego, przekazując im zapasy żywności. W ostatnich dniach pomoc od firmy otrzymały: Podstacja Pogotowia Ratunkowego „Czechów”, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Stokrotka Sp. z o.o. wspiera medyków oraz rodziny z województwa lubelskiego, przekazując im zapasy żywności. W ostatnich dniach pomoc od firmy otrzymały: Podstacja Pogotowia Ratunkowego „Czechów”, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Stokrotka od 25 lat jest częścią lubelskiej społeczności i zawsze jest otwarta na potrzeby innych. Tym bardziej teraz, w tych trudnych czasach, kiedy bardziej niż kiedykolwiek liczy się wzajemna pomoc oraz solidarność nie pozostajemy obojętni na apel tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. – podkreśla Arunas Zimnickas, prezes zarządu Stokrotka Sp.
z o.o.

Produkty marki własnej od Stokrotki, w tym słodycze, kawa, herbata, napoje energetyczne i kremy do rąk zostały przekazane ratownikom medycznym Podstacji Pogotowia Ratunkowego „Czechów”, pielęgniarkom z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz dawcom krwi i osocza z RCKiK
w Lublinie. Stokrotka dostarczyła również paczki żywnościowe dla Centrum Wolontariatu
w Lublinie, skąd następnie trafią do tysiąca rodzin z województwa lubelskiego, które z powodu epidemii znalazły się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Stokrotka, jako spółka handlowa stara się także przystosować do nowych realiów, podejmując wiele działań, które będą jak najbardziej korzystne z punktu widzenia klienta
w obecnych, niepewnych czasach.

 

Jesteśmy odpowiedzialną firmą, wiemy, że w związku z kryzysem budżety domowe
w Polsce będą skromniejsze. Stale doskonalimy naszą ofertę, przygotowujemy specjalne promocje i obniżamy ceny tak, żeby każdy klient mógł zrobić w naszych sklepach zakupy na każdą okazję. Odpowiedzią Stokrotki na zbliżający się kryzys i mniejszą zasobność portfeli Polaków są produkty marki własnej o wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.
– dodaje Arunas Zimnickas, prezes zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

 

 

Stokrotka to nowoczesna sieć handlowa z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 650 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Stokrotka rozwija się bardzo dynamicznie, otwiera ponad 100 sklepów rocznie, w formatach dopasowanych do każdego Klienta: Stokrotka Supermarket, Market, Optima i Express a także sklep internetowy click&collect. Spółka posiada nowoczesne Centra Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima.

Stokrotka proponuje swoim Klientom szeroką ofertę asortymentową w atrakcyjnych, niskich cenach, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: mięso, drób, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą i alkohol. Bardzo ważnym elementem tej zróżnicowanej oferty są produkty od lokalnych dostawców, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty marki własnej sieci. Wszystko to gwarantuje Klientom sklepów Stokrotka możliwość wygodnego dokonywania codziennych zakupów na każdą okazję.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe