Pomoc dla DPS im. W. Michelisowej*

  • 20.05.2020, 15:00
  • Paulina Zeliszewska
Pomoc dla DPS im. W. Michelisowej*
19 maja radni Miasta Lublin z Klubu Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka reprezentujący Sojusz Lewicy Demokratycznej: Stanisław Kieroński – Wiceprzewodniczący Rady, Grzegorz Lubaś, Adam Osiński oraz Dariusz Sadowski przekazali pomoc materialną w postaci środków ochrony osobistej na rzecz Domu Pomocy Społecznej im. W. Michelisowej w Lublinie.

19 maja radni Miasta Lublin z Klubu Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka reprezentujący Sojusz Lewicy Demokratycznej: Stanisław Kieroński – Wiceprzewodniczący Rady, Grzegorz LubaśAdam Osiński oraz Dariusz Sadowski przekazali pomoc materialną w postaci środków ochrony osobistej na rzecz Domu Pomocy Społecznej im. W. Michelisowej w Lublinie.

W zestawie znalazły się osłony twarzy oraz kombinezony ochronne. Obdarowana placówka opiekuje się 55 starszymi i przewlekle chorymi kobietami. Większość mieszkanek domu obarczona jest chorobami wynikającymi z podeszłego wieku. Osoby te zalicza się do grupy wysokiego ryzyka. W obecnej skomplikowanej sytuacji pomoc w postaci środków ochrony osobistej przyczyni się do utrzymania na wysokim poziomie środków bezpieczeństwa wdrożonych dotychczas w placówce.  

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe