Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców*

  • 18.05.2020, 13:00
  • Paulina Zeliszewska
Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców*
Miasto Lublin przygotowało cykl szkoleń online dla przedsiębiorców z zakresu komunikacji kryzysowej oraz działań Public Relations i aktywności w mediach społecznościowych podczas pandemii COVID-19. Pierwsze z nich rozpoczynają się w najbliższą środę (20 maja).

Miasto Lublin przygotowało cykl szkoleń online dla przedsiębiorców z zakresu komunikacji kryzysowej oraz działań Public Relations i aktywności w mediach społecznościowych podczas pandemii COVID-19. Pierwsze z nich rozpoczynają się w najbliższą środę (20 maja).

W trakcie dwóch darmowych szkoleń (20 i 27 maja) uczestnicy dowiedzą się, jak prowadzić komunikację swojej firmy podczas kryzysu, poznają metody promocji marki w Internecie oraz sposoby na pozyskanie nowych klientów w tym wyjątkowym czasie. Specjaliści z zakresu social media i Public Relations udzielą indywidualnych konsultacji online. Podsumowaniem darmowych szkoleń będzie ogólnodostępny webinar dotyczący tematyki: Komunikacja w kryzysie - PR, marketing i social media - jakie działania przeprowadzać w kryzysie i po nim? Jak pozyskać klientów podczas sytuacji kryzysowej? - dedykowany wszystkim zainteresowanym osobom.

Obowiązuje kolejność zapisów na adres e-mail: [email protected] oraz poprawne wypełnienie ankiety.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe