Informacje drogowe: utrudnienia na Al. Racławickich*

  • 17.05.2020, 09:00
  • Paulina Zeliszewska
Informacje drogowe: utrudnienia na Al. Racławickich*
Od poniedziałku (18 maja) rozpocznie się demontaż sieci trolejbusowej w ciągu Al. Racławickich, od strony ronda Honorowych Krwiodawców w stronę ul. Lipowej. Wykonawca deklaruje prowadzenie prac głównie w godzinach nocnych (noc 18/19 maja) z zawężeniem jezdni w rejonie prowadzonych robót.

Od poniedziałku (18 maja) rozpocznie się demontaż sieci trolejbusowej w ciągu Al. Racławickich, od strony ronda Honorowych Krwiodawców w stronę ul. Lipowej. Wykonawca deklaruje prowadzenie prac głównie w godzinach nocnych (noc 18/19 maja) z zawężeniem jezdni w rejonie prowadzonych robót.

Od 20 maja (środa) wykonawca rozpocznie prace na odcinku Al. Racławickich od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego związane z frezowaniem nawierzchni jezdni. W tym miejscu nastąpi zawężenie połowy jezdni od strony Ogrodu Saskiego oraz utrzymanie ruchu dwukierunkowego na drugiej połowie jezdni (po jednym pasie w każdym kierunku). Wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z Al. Racławickich w ul. DługoszaPrzejście dla pieszych przez Al. Racławickie przy Zespole Szkół Budowlanych zostanie wygrodzone, funkcjonuje tylko przejście przy ul. Długosza od strony Ogrodu Saskiego.

Przystanek komunikacji miejskiej (przy szkole) zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Łopacińskiego na wysokości KUL w świetle jezdni. Linia nr 12 zostanie skierowana na objazd w uzgodnieniu z Zarządem Transportu Miejskiego w Lublinie.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe