Informacje drogowe: włączenie przycisków na przejściach dla pieszych od 18 maja*

  • 16.05.2020, 09:00
  • Paulina Zeliszewska
Informacje drogowe: włączenie przycisków na przejściach dla pieszych od 18 maja*
Od poniedziałku (18 maja) na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną zostaną ponownie uruchomione przyciski dla pieszych. Uruchomienie przycisków jest związane ze znacznym wzrostem liczby pojazdów poruszających się po ulicach miasta.

Od poniedziałku (18 maja) na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną zostaną ponownie uruchomione przyciski dla pieszych. Uruchomienie przycisków jest związane ze znacznym wzrostem liczby pojazdów poruszających się po ulicach miasta.

Decyzja została podjęta z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego i konieczność zapewnienia płynności ruchu. Mając jednak na uwadze stan epidemii, będą one dezynfekowane ze zwiększoną częstotliwością przez firmę serwisującą.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe