#zostańwdomu i dołącz do Akcji „Sposób na zabicie koroNUDY”*

  • 13.05.2020, 11:56
  • Paulina Zeliszewska
#zostańwdomu i dołącz do Akcji „Sposób na zabicie koroNUDY”*
#zostańwdomu i dołącz do Akcji „Sposób na zabicie koroNUDY”. Zapraszamy wszystkie lubelskie rodziny, zarówno dzieci jak i rodziców, by za pomocą zdjęć i rysunków pokazali swoją codzienność w czasie pandemii. Akcja organizowana jest w ramach Programu „Rodzina Trzy Plus”.

#zostańwdomu i dołącz do Akcji „Sposób na zabicie koroNUDY”. Zapraszamy wszystkie lubelskie rodziny, zarówno dzieci jak i rodziców, by za pomocą zdjęć i rysunków pokazali swoją codzienność w czasie pandemii. Akcja organizowana jest w ramach Programu „Rodzina Trzy Plus”.

Panująca pandemia koronawirusa zmieniła życie nas wszystkich. Koronawirus zmusił wielu z nas do zmiany planów i dotychczasowego trybu życia. Miasto zachęca do podzielenia się z innymi tym, jak obecnie wykorzystujemy czas spędzony we własnym domu na przymusowej kwarantannie, jak poświęcamy czas pasjom? Czekamy na inspirujące pomysły, jak poradzić sobie z nudą i co robić, gdy nie ma co robić?

Forma prac jest dowolna, dzieci mogą namalować jak kreatywnie spożytkowują ten ogrom wolnego czasu. Może ta forma zaangażowania w wykonanie pracy plastycznej zabije chodź troszeczkę jego koroNUDY? Może i nieco starszych Akcja zainspiruje do pokazania, za pomocą zdjęć, jak obecnie wspinają się na wyżyny kreatywności? A może, pomimo konieczności pozostawania w domu nie ma nudy? Wiemy jak wielu bohaterskich rodziców mieszka w Lublinie.

Przesłane fotografie będą opublikowane na stronie Urzędu Miasta Lublin.

Zdjęcia przesłać należy na adres: [email protected] do 26 czerwca br. wraz uzupełnionym, obowiązkowym formularzem.

Każde dołączenie do udziału w Akcji „Sposób na zabicie koroNUDY” nagradzamy gadżetem.

Nie zwlekajcie! Im szybciej prześlecie do nas zdjęcie, tym wcześniej pojawi się na stronie www.

Wspólnie pokonamy koronawirusa!

Szczegółowe wymogi uczestnictwa w Akcji określa REGULAMIN.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe