Informacje drogowe: utrudnienia na Al. Racławickich w późniejszym terminie*

  • 13.05.2020, 08:30
  • Paulina Zeliszewska
Informacje drogowe: utrudnienia na Al. Racławickich w późniejszym terminie*
Ze względu na konieczność zapewnienia przez wykonawcę optymalnej organizacji ruchu, w późniejszym terminie rozpoczną się prace na Al. Racławickich, na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego. W tej chwili wykonawca uzgadnia projekt organizacji ruchu. O dacie jego wprowadzenia poinformujemy osobnym komunikatem.

Ze względu na konieczność zapewnienia przez wykonawcę optymalnej organizacji ruchu, w późniejszym terminie rozpoczną się prace na Al. Racławickich, na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego. W tej chwili wykonawca uzgadnia projekt organizacji ruchu. O dacie jego wprowadzenia poinformujemy osobnym komunikatem.

Przypominam też, że od poniedziałku (11 maja) do odwołania zamknięty jest chodnik i ścieżka rowerowa po prawej stronie ul. Poniatowskiego od skrzyżowania z Al. Racławickimi do ul. Popiełuszki. Na chwilę obecną nie są planowane zamknięcia jezdni.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe