Projekty BO - stopniowe wznawianie zajęć*

  • 11.05.2020, 10:48
  • Paulina Zeliszewska
Projekty BO - stopniowe wznawianie zajęć*
Od dnia 4 maja br. można korzystać z zajęć w ramach projektu Aktywny Lublin. W pierwszej kolejności wznowione zostały treningi biegowe oraz trening funkcjonalny. Zajęcia odbywają się na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Obowiązują szczególne zasady i zapisy link do informacji.

Od dnia 4 maja br. można korzystać z zajęć w ramach projektu Aktywny Lublin. W pierwszej kolejności wznowione zostały treningi biegowe oraz trening funkcjonalny. Zajęcia odbywają się na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Obowiązują szczególne zasady i zapisy link do informacji.

Zajęcia w małych grupach wznowili organizatorzy projektu Czechów Aktywnie i zdrowo - piłka nożna dla najmłodszych. Obowiązują specjalne zasady: link do informacji.

Aktywne Pokolenie -  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zostały wznowione zajęcia na świeżym powietrzu z ergometru wioślarskiego cardioObowiązują zapisy. Link do szczegółowych informacji.

Aktywni Młodzi - od 11 maja planowane jest wznowienie zajęć w następujących dyscyplinach: biegi, siatkówka plażowa, fitness na świeżym powietrzu. Aktualne informacje organizacyjne i zapisy na stronie organizatora: link do strony.

Amatorskie Ligi Lublin - trwa rywalizacja online w szachach i HaxBall. Organizatorzy przygotowują turniej w piłce siatkowej plażowej oraz w szachach. Aktualne informacje zamieszczane są na profilu fb projektu: link do profilu.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe