VIII Turniej Amatorskiej Ligi Szachowej Lublina „Arena”*

  • 08.05.2020, 19:03
  • Paulina Zeliszewska
VIII Turniej Amatorskiej Ligi Szachowej Lublina „Arena”*
W najbliższą sobotę odbędzie się ważne wydarzenie szachowe: VIII Turniej Amatorskiej Ligi Szachowej Lublina „Arena”. Organizatorzy nie poddają się lecz wprowadzają nowe rozwiązania i dostosowują się do panującej sytuacji! Turniej on-line rozpocznie się o godz.10.00.

W najbliższą sobotę odbędzie się ważne wydarzenie szachowe: VIII Turniej Amatorskiej Ligi Szachowej Lublina „Arena”. Organizatorzy nie poddają się lecz wprowadzają nowe rozwiązania i dostosowują się do panującej sytuacji! Turniej on-line rozpocznie się o godz.10.00.

Link do turnieju: https://lichess.org/tournament/SquwXtQE.
Jeśli ktoś nie posiada konta, musi dokonać wcześniejszej rejestracji na stronie https://lichess.org/signup. W przypadku problemów organizatorzy proszą o kontakt, pomoc można uzyskać dzwoniąc pod numer: 604-084-134 lub pisząc na e-mail: [email protected]

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe